GoldHair

Golden Shot

Golden Shot Gold Hair İstanbul’un marka tescilli bir ürünüdür. Yeni jenerasyon, inovatif, nefes alabilen bir sistemdir. Golden Shot, bu güne kadar kullanılan eski sistemlerin daha da geliştirilerek kullanım alışkanlıkları ve çözüm yöntemlerinin uzmanlar tarafından uzun yıllar boyunca incelenmesi ve tekrar geliştirilmesi sonucu Arge çalışmaları yapılarak geliştirilmiştir.

Golden Shot’ın en belirgin özelliği asla belli olmamasıdır. 100% gerçek saç olması, hava ve su geçirebilen yapısıyla birlikte alt yapısındaki İnce yapısı sayesinde yok denilebilecek şekilde bir his uyandırır. Golden Shot cildinizin sürekli olarak nefes almasını sağlar.

Kişisel özellikleriniz ve ölçülerinize göre üretilir. Benzersiz yapısı sayesinde son derece doğal görünürsünüz. Benzerleri ile kıyaslandığında daha uzun kullanım ömrü sunar.

Kullanıcısına en doğal, en rahat, en uzun süreli kullanım imkanı sunan ve fark edilmeyen alt yapısı ile sizleri Golden Shot teknolojisi ile tanışmaya davet ediyoruz.

Golden Shot ile dilediğiniz yoğunlukta, sert yumuşak, dalgalı veya düz saçlara sahip olabilirsiniz

Kaymaz, yerinden çıkmaz ve kafa derisinde tahriş (alerji) gibi belirtiler yapmaz. Siz spor yaparsınız, yüzersiniz, duş alırsınız sosyalleşirsiniz ve bu esnada Golden Shot teknolojisini hissetmezsiniz bile. O görevini yapar, siz mutluluğunuza kaldığınız yerden devam etmiş olursunuz.

Open chat